شرکت AxxonSoft پیشگام در راه حل مبتنی بر DAHUA OPEN PLATFORM

شرکت AxxonSoft اولین راه حل مبتنی بر قابلیت (DAHUA OPEN PLATFORM(DHOP را برای دوربینهای برند Dahua منتشر کرد!

شرکت AxxonSoft اولین راه حل مبتنی بر قابلیت (DAHUA OPEN PLATFORM(DHOP را برای دوربینهای برند Dahua منتشر کرد!

 

شرکت DAHUA یکی از پیشگامان صنعت حفاظتی در دنیا، یکی دیگر از موفقیت های خود را برای ارائه دهندگان نرم افزار، فروشنده ها و مشتریان در سطح بی سابقه به عنوان DAHUA OPEN PLATFORM که به اختصار DHOP خوانده می شود اعلام کرد.

این ویژگی به برنامه های نظارت تصویری از جمله VMS ها اجازه می دهد تا بر روی دوربینهای تحت شبکه DAHUA دانلود و نصب شوند.این قابلیت در حال حاضر بر روی مدلهای Ultra Series در دسترس می باشد و به زودی بر روی مدلهای دیگر نیز پیاده سازی خواهد شد.

 

 

شرکت AxxonSoft اولین شرکتی هست که از DHOP استفاده می کند.

روش کار به این صورت هست که یک اپلیکیشن بر روی دوربینهای DAHUA نصب می شود تا بتواند اطلاعات objectهای متحرک شامل موقعیت جغرافیایی آنها، سایز، سرعت، رنگ و از این قبیل داده ها را جمع آوری کند و سپس آنها را به همراه استریم های ویدیویی به به سرور های نرم افزار Axxon Next منتقل نماید تا از اینها برای 

 

  • پردازشهای تصویر حرفه ای و قدرتمند در نرم افزار Axxon Next 
  • جستجوهای هوشمند در آرشیو تصاویر نرم افزار Axxon Next

استفاده شود.

این قابلیت مشترک شرکت AxxonSoft و شرکت Dahua چندین مزیت دارد. زیرا باعث می شود تا سرور تا ده برابر قدرت پردازش بیشتری داشته باشد. همچنین انتقال این داده های خام به سرورهای نرم افزار Axxon Next سبب می گردد تا کاربران خود را محدود به پردازشهای تصویر موجود بر روی دوربینها نکنند و از تحلیل های پیشرفته تصویر در نرم افزار Axxon Next نیز بهره مند گردند.همچنین با توجه به اینکه پردازش جمع آوری داده های خام به عهده دوربینها خواهد بود لذا سرورهای نرم افزار Axxon Next می توانند قدرت پردازش تعداد بیشتری دوربین را داشته باشند و در هزینه خرید سرور صرفه جویی چشمگیری خواهد شد.

 

لایسنس استفاده از این قابلیت می تواند از طریق دفاتر شرکت DAHUA و همچنین در ایران توسط شعبه AxxonSoft Iran (اکسون سافت ایران) در اختیار مصرف کنندگان قرار بگیرد.

این همکاری مشترک و بی نظیر دو شرکت که ارمغان آن سهولت کار خواهد بود یادآور شعار " ایجاد جامعه ایمن و زندگی هوشمندانه" خواهد بود.

 

دیدگاه خود را بیان کنید